אודות ר.ב. שיפוצים

ר.ב שיפוצים – שיפוצים במרכז מנכ"לים דניאל ורוני בניסטי
ר.ב שיפוצים – קבלני שיפוצים צוות עובדים
ר.ב שיפוצים – שיפוצניקים צוות ניהול שטח
ר.ב שיפוצים – שיפוצים במרכז צוות כללי

כבר מעל 15 שנה שאנחנו ב-ר.ב. שיפוצים" מכניסים אהבה לקירות של מאות דירות, בתים וחללים מסחריים וזוכים להגשים מדי יום את חלומותיהם של לקוחותינו  - זוגות, משפחות, יזמי נדל"ן ובעלי עסקים.

ר.ב. שיפוצים היא עסק משפחתי בהנהלת רוני ודניאל בניסטי המלווים באופן אישי כל לקוח ולקוח בשירות יוצא דופן מכל הלב והנשמה. רוני, כדור שני בענף השיפוצים ועם הרבה מאוד ידע וניסיון, הוא האוטוריטה המקצועית והוא מפקח על כל מה שקורה בשטח, ואילו דניאל אחראית על ניהולו השוטף של העסק - לרבות הטיפול בשיווק ובכספים ובכל מה שקורה "מאחורי הקלעים".

בנוסף, מונה הצוות שלנו מנהל עבודה, אחראי תפעול לוגיסטי,כ-20 בעלי מקצוע מובחרים ומזכירה.

שיפוץ ובנייה – כל הפתרונות במקום אחד

כחלק מהחזון להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו אנחנו מספקים מענה מלא ומקיף לכל סוגי העבודות הנדרשות במהלך השיפוץ:  שיפוץ חדרי רחצה, שיפוץ מטבחים, עבודות גבס מיוחדות, הנמכת תקרות בסלון, ריצוף וחיפוי, עבודות צבע וטיח ועבודות אינסטלציה לרבות פרויקטים מורכבים. כמו כן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירותי תכנון ועיצוב פנים באמצעות ארסנל האדריכלים ומעצבי הפנים עימם אנו עובדים באופן קבוע. 

ר.ב שיפוצים באים מאהבה

אנחנו באים אל הלקוחות שלנו עם הרבה חום ואהבה, מתייחסים בכבוד לזמן שלהם,דואגים להרגיע אותם כשהם חוששים או לחוצים ונמצאים שם עבורם בכל רגע ורגע בסבלנות, באכפתית ובשירות שהוא מעל ומעבר.הלקוחות שלנו מספרים שהמענה האנושי שלנו והיחסים המצוינים שאנחנו יוצרים איתם הופכים עבורם את השיפוץ לחוויה נעימה וקלה שהם מרגישים בכל יום, בפרטים הקטנים וזוכרים לטובה גם לאחר סיום הפרויקט.

להיות רגוע שהנכס שלך בידיים טובות

כשזה מגיע לאמינות הלקוחות שלנו כבר יודעים שאפשר לסמוך עלינו ממש בעיניים עצומות. לכל אורך הפרויקט אנחנו מעדכנים אתכם באופן שוטף מה הולך לקרות ואיך התקדמנו היום כך שאתם יכולים להיות רגועים גם אם אין לכם זמן להגיע לשטח.

ר.ב שיפוצים מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ענף

בלי פשרות, בלי קיצורי דרך ובלי עיגולי פינות - המפתח להצלחה שלנו הוא שאנחנו עושים את העבודה ממש כמו שהיינו רוצים שיעשו אותה עבורנו: שימוש בטכניקות מתקדמות ובחומרים איכותיים, עמידה בתקנים המחמירים ביותר, ביצוע מדויק ומוקפד ורמת גימור מושלמת. 

התנהלות מתוכננת וביצוע מושלם

תוכנית עבודה, תיעוד מסודר של כל שלבי ההתקדמות ותעודת אחריות מפורטת בסיום הפרויקט – אנחנו מזמינים אתכם להכיר שיפוץ ברמה אחרת מכל מה ששמעתם כי כשמדובר בחלום שלכם אין שום סיבה להתפשר.

עומדים לפני שיפוץ הדירה, הבית או העסק? לתיאום פגישה ללא התחייבות התקשרו אלינו עכשיו ל –054-4462102