הצעת מחיר לשיפוץ

הצעת מחיר לשיפוץ - ר.ב שיפוציםאם קיבלתם החלטה לבצע שיפוץ, חשוב שתדעו כמה זה צפוי לעלות. אנו בר.ב. שיפוצים נשמח לספק לכם הצעת מחיר לשיפוץ מפורטת, ברורה, שתאפשר לכם לקבל החלטה על אופי השיפוץ בצורה הפשוטה והמהירה ביותר. ניסיוננו בשיפוץ דירות בכל סדר גודל מאפשר לנו לספק לכם פרויקט שיפוצים בזמינות מהירה, בתהליך יעיל, איכותי ומקצועי.

מה נכלל במסגרת הצעת מחיר לשיפוץ

הצעת מחיר לשיפוץ יכולה לכלול את הסעיפים הבאים: עלות של שירותי שבירה ופירוק הקיים, עלות של שירותי בניה שונים, עלויות של עבודת אינסטלציה, עלות עבודות חיפוי וריצוף, עלות עבודת נגרות, עבודות שיש, ועבודות צבע ושפכטל. במסגרת הפירוט מוגדר  כל סעיף בהצעה מחיר, וגובה ההצעה משתנה בהתאם.

עלות בהתאמה לתכולת הפרויקט

גובהן של הצעות מחיר לשיפוץ משתנה בהתאמה לאופי השיפוץ, מצב הנכס ותכולת הפרויקט. האם במסגרת השיפוץ נדרש הקבלן לשבור או לבנות קירות, ובאיזו כמות. האם השיפוץ כולל פירוק רצפה ואריחים וביצוע מחודש של ריצוף, האם נדרש להחליף מערכות תשתית כגון מערכת אינסטלציה או חשמל. האם השיפוץ כולל פירוק דלתות ומשקופים וכדומה.

על מה חשוב לשים דגש

בבואכם להשוות בין הצעת שמחיר לשיפוץ שתקבלו מאתנו לבין כל הצעה אחרת, חשוב לשים לב שאכן מדובר בהצעות ברות השוואה. אנו מספקים בכל שיפוץ ביטוח לכל שלבי השיפוץ, כך שהנכם מכוסים מכל צרה שלא תהיה. הצעת המחיר שלנו מפרטת את גובה המחיר לפני ואחרי מע"מ, וחשוב לשים לב לכך בכל הצעת מחיר שאתם מקבלים. אנו מתחייבים לפנות כל שארית פסולת הנוצרת כתוצאה מהשיפוץ, ולהחזיר לכם נכס נקי ומסודר. חשוב לבחון בהשוואת הצעות מחיר האם כוללות את רכישת החומרים על ידי הקבלן. אנו מספקים ללקוחותינו את אפשרות הבחירה בנושא זה, כך שכל לקוח יוכל להחליט כיצד הוא רוצה שנפעל.

שיפוץ – הוצאה משתלמת, שיפוץ מכל סוג תורם רבות להשבחה של נכס ולהעלאת ערכו הכספי. מדובר על השקעה אשר מחזירה את עצמה אופן מידי, באם החלטתם לגור בנכס או באם החלטתם לשפצו לצורך מכירה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום בטלפון מספר: 054-4462102  או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר.