חוזה שיפוץ דירה

חוזה שיפוץ דירה - ר.ב שיפוציםבשעה טובה החלטתם לבצע שיפוץ דירה. אנחנו מבינים שזו לא החלטה שמקבלים כל יום, ולכן אנו שמחים לאפשר לכם את כל השקט והביטחון הנדרשים במסגרתה. אנו בר.ב. שיפוצים מעניקים ללקוחותינו חוזה שיפוץ דירה בו ניתן לראות כיצד כל שלב בפרויקט מתוכן, מנוהל, ומבוטח, כך שהפרויקט שלכם נמצא בידיים נאמנות.

חוזה עם קבלן שיפוצים מומחה

כחברת שיפוצים מובילה בתחומה, אנו מלווים את הלקוח בפרויקט העומד בכל סעיפי החוזה. במסגרת חוזה שיפוץ דירה אנו מציינים מה כולל הפרויקט, לאחר תכנונו ותאומו מול הלקוח. החוזה כולל את התחייבותנו לעמידה בלוח הזמנים לסיומו של הפרויקט, בתאריך המצוין על גבי החוזה. במסגרת החוזה מפורטים כל תחומי אחריותנו, לרבות איכות הביצוע, הכלים הנדרשים לביצוע הפרויקט, עלות הפרויקט, תנאי התשלום ומועד סיום הפרויקט . אנו מספקים כמובן לכל לקוח את האפשרות לבחון את איכות הפרויקט, ולוודא כי אכן בוצע בהתאם להתחייבות ולשביעות רצונו. כמו כן אנו מספקים אחריות מלאה בכל תקופת הבדק, על כל הליך אשר בוצע במסגרת פרויקט השיפוצים.

תשלום לאורך שלבי הפרויקט

במסגרת חוזה שיפוץ דירה אנו מאפשרים ללקוח לשלם במספר פעימות, יד ביד עם התקדמות הפרויקט. התקדמות הפרויקט בפועל, בהתאם ללוחות הזמנים כפי שהוגדרו, הינה ערובה לכך כי כספי הלקוח שמורים ובטוחים הם.

אפשרות לגמישות כלפי הלקוח

חוזה שיפוץ דירה שאנו מספקים בר.ב. שיפוצים  ללקוחותינו מאפשר ללקוח לבחור ולשנות את תכולת הפרויקט בכפוף להודעתה כי ברצונו לעשות כך. אנו מבינים כי לעיתים לקוח רוצה לערוך שינוי כזה או אחר, לאחר מועד תחילת הפרויקט והחתימה על החוזה, ולכן אנו שמחים לאפשר לו גמישות זו.

חוזה שיפוץ עם אחריות

ר.ב. שיפוצים מוכיחה בכל פעם מחדש כי אין כל קושי לעמוד בהתחייבות מול הלקוח כאשר יש צוות שלם, העובד בצורה מאורגנת ומסודרת, אשר מפקח עליה קבלן שיפוצים מורשה. אנו נשמח להקדיש את כל הזמן הדרוש להבנת כל סעיפי החוזה, בכדי שהלקוח יחוש כי הוא יכול לצאת עמנו לדרך, לתהליך של שיפוצים. אנו מתייחסים לחוזה מול לקוח בכובד ראש ועושים את כל הדרוש על מנת לבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר, וכפי שהובטח ללקוח.

חברת ר.ב שיפוצים מבינה את הרגישות והעלויות הכרוכות בשיפוץ דירה לכן אנו מקפידים לכתוב חוזה שיפוץ דירה מפורט ומורחב עם קהל לקוחותיו במטרה להבטיח ולהגן על שני הצדדים.אם גם אתם מעוניינים לשפץ את דירתכם ולעגן את התהליך בחוזה צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון מספר:054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר.