ממליצים על חברת ר.ב שיפוצים

עידן זמיר בזיני – מנכ"ל עז השבחה ופיתוח ממליץ על ר.ב. שיפוצים

עוז השבחה היא חברה המתמחה בבינוי לטובת דיירי בניין הבית המשותף. אנו בחרנו בחברת ר.ב שיפוצים בהנהלתו של רוני בניסטי לקיים הרחבה וגימור ב 27 יחידות דיור בבניין. ידענו שרק ר.ב שיפוצים יכולים לתת מענה לפרויקט בסדר גודל זה. הבק פנל שלהם, הייחודיות, איכות שירות הלקוחות, המענה האנושי וההתנהלות האיכותית שלהם עם כל דייר ודייר גרמו לנו לבחור בהם!

יחסי האנוש המעולים וההתנהלות מול דניאל בניסטי אשת השיווק והלוגיסטיקה בחברה הקלו עלינו מאוד והפכו את הפרויקט לתפעול מושלם ויעיל. בשם השם נעשה ונצליח, יישר כוח והרבה הצלחה לרוני ודניאל בניסטי. ר.ב שיפוצים הכניסו אהבה לקירות של כלל דיירי הבניין.

רונית שפירא ממליצה על חברת ר.ב שיפוצים

נאלצתי לקיים שיפוץ בביתי מאחר והיה פיצוץ בצנרת והחלטתי לבצע שיפוץ כולל בבית. חיפשתי שיפוצניק איכותי, אמין, ישר והגון והופניתי לרוני בניסטי הבעלים של חברת ר.ב שיפוצים. נפגשתי עם רוני ומייד הבנתי כי הוא מקצוען אמיתי!  אמרתי לבת שלי "נראה לי שמצאתי את השיפוצניק האולטימטיבי"…

עם הרגשה טובה יצאתי לשיפוץ… לאחר שסגרתי את החוזה מול רוני בניסטי ידעתי מתי מתחילים את השיפוץ. רוני ומנהל העבודה דודו עדכנו אותי על התהליך ומה הולך לקרות בכל יום. הם ליוו אותי בבחירות החומרים, בבחירת הריצוף, המליצו על חיפוי הקירות, ונתנו לי ייעוץ ותמיכה הרבה מעבר למצופה –  זה לא מובן מאליו.

במהלך השיפוץ הפועלים עבדו במרץ עם המון אהבה ונשמה, הם הגיעו בכול יום במטרה לתת את המקסימום ועשו עבודה נפלאה. ר.ב שיפוצים מכניסים אהבה לקירות והם הכניסו לבית שלי הרבה אהבה לקירות!

סמדר קראוס ממליצה על חברת ר.ב שיפוצים

טוב… אז אני חייבת לספר שהאיש שהגשים את החלומות שלי בקליניקה הוא רוני בניסטי בעל מקצוע אמין, רגוע, יציב, לכל באג שצץ מצא פתרון יצירתי, הבחורה שעזרה לי לחלום היא המעצבת מלי לישה אדרי, כשרונית, חרוצה, מאוד יסודית ויצירתית.

תודה לאל שזכיתי בהם…..

אבישאול אפריים ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

שמי אבישאול אפריים מדפוס דיגטלי קופי רייטר, אשדוד. רכשתי בית בגדרה וחיפשתי קבלן שיפוצים, לא שיפוצניק אלא קבלן איכותי ואמין – אני מדגיש את המילה קבלן. השיחה הראשונה התקיימה עם דניאל בניסטי מחברת ר.ב שיפוצים, הקול הנשי של דניאל ועצם זה שהיא מעורבת בעסק של שיפוצים, באינטואיציה שלי אמר לי שזה נכון לבחור בהם לפרויקט. הורדנו קירות ,הזזנו קירות, החלפנו ריצוף, התקנו חימום תת ריצפתי וביצענו עבודות מורכבות.

צוות ר.ב  שיפוצים בהנהלתו של רוני בניסטי התנהל בצורה מושלמת במשך 7 שבועות רצופים. הם עבדו 5 ימים בשבוע ומנו בין 3-4 עובדים. עלי לציין כי הם ביצעו את עבודתם בצורה מדהימה, איכותית מהירה וראויה להערכה- הבחירה שלי הייתה נכונה…

כל יום סיימתי את היום עם חיוך, נדיר שאדם המשפץ את ביתו  מסיים את היום עם חיוך ותחושת סיפוק. האינטואיציה בבחירה שלי בחברת ר.ב שיפוצים הייתה נכונה ולראיה זה הבית הנפלא שהם עזרו לנו להקים פה. בית שש/ופץ בטוב טעם עם רמת גימורים גבוהה יפה ואסטטית. כמו בפרסומת של ר.ב שיפוצים הם אכן מכניסים אהבה לקירות ורואים את זה אצלנו בבית.

אולג ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

הבניין שלנו נמצא בהליך של תמ"א 38 כבר שנתיים, בסוף הפרויקט הקבלן של התמ"א הביא קבלן גמר לשיפוץ הדירות. קבלן הגמר שנבחר היה רוני בניסטי הבעלים של חברת ר.ב שיפוצים, רוני קיים עבודת גמר וגם שיפוץ באחת הדירות בבניין. כאשר ראיתי את העבודה המושלמת ושמעתי חוות דעת חיובית ושביעות רצון של דייר הבניין. החלטתי שגם אני רוצה לקיים שיפוץ מעבר לעבודות גמר שהיו צריכות להתבצע בדירתי.

רוני הציל אותי מאין ספור בעיות ותקלות נפוצות הקיימות בבניינים ישנים, הנחה והדריך אותי בבחירות נכונות. קצב העבודה היה מהיר יעיל ואיכותי: ביום הראשון פרקו לי את כל הבית – לא היו קירות ולא הייתה רצפה. ביום השני הפסולת הייתה ארוזה בשקיות וביום השלישי הדירה הייתה נקייה ומיד החלו בעבודות הגבס בתום היום קיר הגבס כבר היה מוכן.

עלי לציין כי צוות העובדים של חברת ר.ב שיפוצים יעילים, איכותיים מגיבים מהר ובעלי משמעת עצמית גבוהה. לא צריך להנחות אותם או לבדוק אותם מאחר וכול אחד מהם מגלה אחריות אישית. תודה לר.ב שיפוצים הכנסתם אהבה לקירות ביתי

BBK Group

סמואל קלדס – BBK ממליצים על חברת ר.ב שיפוצים

כיזם ובעלים של קבוצת BBK – חברות העוסקת בין היתר ברכישה, השבחת בניינים ויצירת זכויות בניה, בארסנל הנכסים שלנו הושבחו עד כה אלפי מ"ר מסחריים. לכן חשוב לי לעבוד עם אנשי מקצוע אמינים, מקצועיים ויעילים, שיוכלו להבין את מורכבות הפרויקט, לפרקו לגורמים ולבצעו בדרך היעילה ביותר.

לפני מספר שנים ר.ב שיפוצים ניגשה למרכז להתאמת פרויקט בבעלותי מול מתחרות רציניות, נבחרה וביצעה באופן את כל שלבי הבניה וניהול הפרויקט. מאז ביצעה מספר פרויקטים נוספים ללא מכרז בכלל!

לאחרונה ר.ב שיפוצים ביצעה הקמת בית פרקליטים בנכס שלנו בגן העיר, רוני, ניצח על אגד קבלני משנה רחב ולקח על עצמו את האחריות לסיים את העבודה ביסודיות ובזמן.

אם אתם עומדים בפני שיפוץ אני ממליץ בחום! סמואל קלדס.

הונגריה מתוקה

שלומי בר – "הונגריה המתוקה" ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

ברצוני להודות לחברת ר.ב שיפוצים בהנהלתו של רוני בניסטי. רוני שיפץ את החנות שלנו "הונגריה המתוקה".

תודה לכם על השיפוץ המדהים, העבודה המדויקת והחנות היפה שעשיתם לנו. מעבר להיותך בעל מקצוע מצויין, אדיב וסבלני היית ער לכל בקשה ונתת פתרון לכל בעיה והכל בזמינות מלאה.

ר.ב שיפוצים תודה שהכנסתם אלינו אהבה לקירות, תצליחו!

בברכה, שלומי בר

נדלן בגינס

נדב וינינגר – "נדל"ן בג'ינס" ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

שמי נדב וינינגר ואני משמש כסמנכ"ל וכמנהל תחום משקיעים בחברת "נדל"ן בגי'נס" ושותף בחברה יחד עם חיים לוי מזה כשלוש שנים. במסגרת תפקידי אני אמון, בין השאר, על כל פעילות שדרוג ושיפוץ הנכסים עבור לקוחות החברה, הרוכשים נדל"ן למגורים כאפיק השקעה סולידי.

"ר.ב שיפוצים" משמשת כקבלן הבית של נדל"ן בגי'נס ומבצעת עבורנו באופן שוטף פרויקטים של שיפוץ, שדרוג והשבחת דירות להשקעה. במסגרת זו "ר.ב שיפוצים" נדרשת לבצע שיפוץ יסודי של דירות יד שניה, הכולל עבודות ש הריסה, פינוי, בניה, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, חיפוי, טיח, שפכטל, צבע, הרכבת דלתות פנים ועוד. מדובר על שיפוץ יסודי ומלא של דירות שונות בהיקפים של מאות אלפי שקלים לפרויקט באזור גוש דן. פרויקטים אלו מתבצעים מול צוות שדרוג הנכבים של נדל"ן בג'ינס, הכולל אדריכלים ומנהלי פרויקטים. במתכונת זו אנו עובדים בשיתוף ובתיאום מזה כשנתיים ובצענו כבר עשרות רבות של פרויקטים בהצלחה רבה.

"ר.ב שיפוצים" הנה חברה בעלת וותק בענף, שגדלה והתפתחה ומסוגלת כיום להתמודד עם מספר לא קטן של פרויקטים המתבצעים במקביל, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של ביצוע, עמידה בלוחות זמנים ובתקציב נתון. מדובר על חברה מקצועית, בעלת רמת שירות גבוהה עם מחויבות ללקוח. לאור מאפיינים אלו אנו ממשיכים לפעול ביחד במטרה להרחיב את היקף הפעילות של שתי החברות בתחום. במידה ונדרש – אני זמין לכל הבהרה או שאלה בהקשר זה.

בכבוד רב,
נדב וינינגר
סמנכ"ל, מנהל תחום משקיעים.

שמי אוסטרובסקי ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

תודה על השיפוץ המדהים, האהבה שהכנסתם בקירות, המענה לכל שאלה והשיתוף, הרגשנו בידיים טובות שמגשימות חלומות.
תודה על מי שאתם! תודה רבה מעריכים ואוהבים.

משפחת אוסטרובסקי

אסף פלד ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

צוות יקר, לאור סיום הפרויקט והעבודה היוצאת מהכלל שעשיתם רציתי לרשום לכם כמה מילות תודה: רוני – תודה על ניהול פרויקט, זמינות ושירותיות למופת. על אף ניסיוני הדל בפרויקטים מסוג זה, לא נראה לי שזה טריוואלי בג'ונגל הזה שנקרא ענף השיפוצים. דודו – תודה על הסבלנות אין קץ ומתן מענה זריז, מקצועני ומיידי לכל דבר ועניין. בעיקר תודה על כך שבכל פעם ששוחחנו תמיד הזמנת אותי בסיום השיחה להתקשר שוב.

אורן גווילי ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

רצינו לפרגן לרוני בניסטי שעשה אצלנו שיפוץ כולל בנביאים 24. חשוב לנו לציין, שמעבר להיותו בעל מקצוע מצוין, הוא נותן שירות נעים, אדיב והוא זמין בכל עת. במהלך העבודה הוא היה ער לכל בקשה שלנו ונתן לנו עצה היכן שרק ביקשנו. ומעל הכל הוא היה איש אמין. לסיום: התנהלותו של רוני מוכיחה שגם את חווית השיפוץ שרבים נרתעים ממנה, אפשר להפוך לנעימה ולא מאיימת.

תודה, אורן ואושרת

דן פלביאן ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

חברת RB שיפוצים ביצעה בביתנו שיפוץ מלא ל – 3 חדרי אמבטיה לפני כחצי שנה.

אנו רוצים לציין את עבודתו של רוני בניסטי. רוני היה שותף לתהליך בחירת החומרים, המליץ, תרם מניסיונו ועזר גם להשיג הנחות מול חלק מהספקים. רוני הוא איש של כבוד וחשוב לו לעמוד בהבטחות שלו ולעשות מעל ומעבר כדי שהלקוח יהיה מרוצה. השיפוץ בוצע תוך עמידה מלאה בלוח זמנים שהובטח והרמה הכוללת של השירות שקיבלנו מרוני היא מצוינת.

מומלץ בחום, היידי ודן פלביאן

ניסים סחייק ממליץ על חברת ר.ב שיפוצים

היי רוני, התקשרתי אבל לא ענית אז ביקרתי בדירה והייתי בשוק איזה יופי, מדהים. (זו לא הדירה שרכשתי…). וגם סיימת שבועיים לפני הזמן, כל הכבוד!!!

שלא נדבר על הרגעת השכנים, תמשיך ככה ותודה על הכל, ניסים.