עבודות גבס

עבודות גבס - ר.ב שיפוציםהשימוש בגבס לצרכי בניה ועיצוב הפך פופולארי מאוד בשנים האחרונות. עבודות גבס מאפשרות יצירת מגוון אפשרויות פונקציונאליות ועיצוביות בבתים, דירות, עסקים, משרדים וחנויות. בעזרת גבס ניתן לסגור חללים, לייצר מחיצות,  נישות דקורטיביות, להנמיך תקרות, להתקין מדפים, פינות ישיבה ועוד מגוון רחב של דוגמאות. עיצוב בגבס דורש מקצועיות, יצירתיות, הקפדה על כל הפרטים הקטנים, ויכולת ביצוע כל עבודה עם גימור מושלם, ובזה אנחנו ב.ר.ב שיפוצים מתמחים.

עבודת גבס מאפשרת

גבס מאפשר אין ספור פתרונות לצרכים פונקציונאליים ואסתטיים, ומחליף את הבטון בהיותו חומר קל יותר לעבודה, מאפשר ביצוע מגוון רחב של אפשרויות, במחיר יותר אטרקטיבי. עבודות גבס הנעשות על ידינו מספקות ללקוח מענה עבור צרכים רבים ומגוונים, ומאפשרות תוצר בגימור מושלם ואיכות עליונה. את חזונו וחלומו של הלקוח אנו מגשימים עבורו ובזמן קצר במיוחד.

סוגים שונים של עבודות גבס

גבס משמש להסתרה של ליקויים במבנה, צנרות, מזגנים, מערכות חשמל. הקמה של קירות פנימיים בבתי מגורים או במקומות עסקיים. מאפשר חלוקת חללים ומקומות עבודה ליחידות באמצעות מחיצות. בעזרת גבס ניתן לשפר את האקוסטיקה בחלל, אם באמצעות יצירת תקרה אקוסטית ואם באמצעות הצבת לוחות גבס. בכל צורך פונקציונאלי גבס הינו פתרון אידיאלי, המאפשר בניה מהירה, איכותית ומשתלמת כלכלית.

עיצוב בגבס – עבודות גבס מיוחדות

לצד כל אותם היתרונות הפונקציונליים, קיים יתרון גדול נוסף, אותו אנו בר.ב. שיפוצים מיישמים בעבודת גבס עבור לקוחותינו. גבס הוא חומר באמצעותו ניתן ליצור שפע של אלמנטים דקורטיביים מרהיבים, פרויקטים אשר אנו מבצעים ביד אומן. עיצוב תקרות גבס, קיר גבס לטלוויזיה, מזנון גבס לסלון, נישות גבס בחללים שונים בבית, קירות גבס מעוצבים, ספריות גבס, ואלו רק מקצת מהדוגמאות אותם אנו מבצעים במקצועיות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

יצירתיות לצד מקצועיות

עיצוב באמצעות גבס מחייב ידע רב, ניסיון, מקצועיות לצד יכולת אומנותית וחשיבה יצירתית. את כל יתרונות אלו אנו שמחים להעניק ללקוחותינו, בפרויקטים של עבודות גבס פשוטות או מורכבות. כל פרויקט מבוצע עם תכנון מדויק ועם התחייבות לעמידה בלוחות זמנים קצרים ומוגדרים מראש.

מחפשים קבלן גבס מומלץ במחירים הוגנים? אם אתם  מעוניינים לקיים עבודת גבס הכוללת קירות גבס, תקרות גבס, נישות גבס ובנייה בגבס באיכות וברמה גבוהה במיוחד, התקשרו למספר:054-4462102  או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר.