עיצוב קירות הסלון

עיצוב קירות הסלון - ר.ב שיפוציםדמיינו שקירות הסלון שלכם יכלו לדבר את שעל לבכם. כל חלום, חזון או מטרה שתרצו ליישם באמצעות הקירות שלכם, נוכל אנו. בר.ב שיפוצים לבצע. ניסיון רב שנים מאפשר לנו לספק ללקוחותינו יעוץ מקצועי לצד יישום מקצועי, הכולל השראה רבה, מעוף, ומקצועיות, להגשמת חלום עיצוב קירות הסלון הפרטי שלכם.

מגוון אפשרויות עיצוב קירות הסלון

ר.ב. שיפוצים חברה מתמחה בפרויקטים של עיצוב קירות הסלון, לרבות עבודות דקורטיביות, צבע בטכניקות שונות, יצירת נישות גבס, מזנוני גבס, קירות מעוצבים מותאמים אישית לכל מטרה ובכל סגנון. אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים והשיפורים הקיימים בתחום, ולהטמיע אותם בפרויקטים השונים עבור לקוחותינו.

ר.ב שיפוצים – יצירת פתרונות פונקציונאליים

עיצוב קירות הסלון כולל אפשרויות רבות ליצירת פתרונות שיהפכו את הקירות לפונקציונאליים ואפקטיביים ביותר עבור הלקוחות. בעזרת העיצוב ניתן להוסיף מקומות אחסון על גבי הקירות, שיחסכו מקום רב בבית, ליצור פינות ישיבה דקורטיביות בעזרת שימוש בגבס, לשלב את עיצוב הקירות עם תאורה מותאמת ליצירת אפקטים מרהיבים, לספק מסגרות לאלמנטים התלויים על הקירות, ליצור נישה דקורטיבית שתהווה מסגרת לטלוויזיה, ספריה מובנית על הקיר להצבת ספרים בסלון והאפשרויות בלתי נגמרות.

גימור מושלם בעיצוב קירות הסלון

דגש מרכזי אנו שמים בחברה, על כך שכל פרויקט המבוצע בה יעמוד בסטנדרטים של איכות גבוהים מעבר לכל הציפיות. כאשר כל הצוות מוכוון לרמת ביצוע גבוהה, כל פרויקט ופרויקט מסתיים כאשר הביצוע לא פחות ממושלם. אנו מבינים כי ברצונכם להפוך את הסלון שלכם לייחודי, מרשים ויוקרתי, וביכולתנו לעשות זאת לשביעות רצונכם.

אתם רק תחלמו והיתר השאירו לנו – ר.ב שיפוצים

במהלך 14 שנה שחלפו מאז שהקמנו את חברת ר.ב. שיפוצים מימושנו עבור מאות לקוחות את חלומותיהם המגוונים. אנו גאים להיות שותפים לפרויקטים רבים אשר ביצענו יחד עם לקוחותינו אשר נתנו בנו את אמונם, ועל כך מודים לנו עד היום. נשמח להיות שם לצדכם בכל אורך הדרך, לייעץ, לתכנון, ללוות, ולספק לכם את העבודה המקצועית ביותר שיש.

עם יכולת הסתכלות רחבה תוך ירידה לפרטים הקטנים, נהפוך את סלון ביתכם למיוחד במינו, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון מספר: 054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר באתר.