עיצוב קירות

עיצוב קירות - ר.ב שיפוציםקירות הבית מסייעים להגדרת האווירה הנכונה והסגנון הרצוי, אם בבית ואם במשרד, בעסק, או בחנות. בעזרת עיצוב הקירות ניתן ליצור התאמה גם ברמה הפונקציונאלית וגם ברמה האסתטית. עיצוב קירות הוא תחום התמחות מוביל ומרכזי בחברת ר.ב. שיפוצים, ואנו מעניקים ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות בשדרוג, טיפוח ועיצוב קירותיהם.

מגוון טכניקות מתקדמות – ר.ב שיפוצים

כיום קיימות טכניקות רבות העולם עיצוב הקירות, המאפשרות יצירת קירות מותאמים אישית לכל לקוח ולקוח. עיצוב קירות יכול לכלול בתוכו את בניית הקיר במקום ובגובה המתאים, עיצוב קיר בסלון, עיצוב קיר טלוויזיה, עיצוב קירות חדרי ילדים, עיצוב קיר אבן, חיפוי דקורטיבי, יצירת נישות גבס על גבי הקירות, עיצוב באמצעות שימוש בטפטים, צבעוניות בסגנונות צביעה שונים, יצירת אפקטים תלת ממדיים, הנמכת תקרות, יצירת קירות אקוסטיים, שימוש בשבלונות וציורי קיר. כך מקבל כל קיר את האישיות הייחודית לו, ומשפיע רבות על עיצוב החלל.

עיצוב קירות מותאם אישית

קירות הבית או העסק צריכים להעביר את המסר וליצור את האווירה המתאימה למקום. אנו מספקים שירות הכולל שירות ייעוץ וליווי של מעצבי פנים, אדריכלים, וקבלני שיפוצים, במטרה שיחד, כצוות מנצח, נוכל לעצב עבורכם את הקירות לכדי יצירת אומנות ייחודית. תכנון, יישום ובקרה, הכול תחת קורת גג אחת, ובהתאמה מושלמת לצרכים שלכם ולטעם שלכם.

חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה בעיצוב קירות

עבודות עיצוב קירות הנעשות בחברת ר.ב. שיפוצים כוללות שימוש בחומרים איכותיים בלבד, מהמעלה הראשונה. כלל החומרים בהם אנו עושים שימוש ידידותיים לסביבה. כך אנו מקפידים כי מכל עבודה המתבצעת בחברה תוכלו ליהנות למשך שנים רבות. עבודת עיצוב עם אחריות מלאה.

ר.ב שיפוצים מכניסים אהבה לקירות

צוות החברה, הכולל אנשי מקצוע מובילים בתחומם, עומד לרשות הלקוחות בכל פרויקט עיצוב קירות לצד פרויקטים נוספים המבוצעים בחברה. הקשר עם לקוחותינו מבטיח כי הפרויקט יעשה בשיתוף מלא של הלקוח, בצורה נעימה ונינוחה. בכל פרויקט מוגדרים לוחות הזמנים לביצועו, ואנו עומדים על כך שהפרויקט יסתיים בזמן, בדיוק כפי שהובטח.

 כשתחזרו לדירה או למשרד, לא תאמינו איזה אפקט נוצר מהשינוי, אם גם אתם מעוניינים בשיפוץ איכותי, יעיל, מהיר ומקצועי התקשרו למספר:054-4462102  או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר.