הצוות המקצועי של חברת ר.ב שיפוצים

ר.ב שיפוצים קבלן שיפוצים – רוני בניסטי מנכל החברה

רוני בניסטימנכ"ל החברה

פועל בענף השיפוצים, מעל  20 שנה, בעל ותק, ניסיון ומומחיות מיוחדת במציאת פתרונות יצירתיים לכל אתגר ולכל בלת"ם המתגלה בשטח, בזמן אמת. רוני, שהקים את ר.ב. שיפוצים לפני למעלה מעשור, הוא איש של עבודה ואוטוריטה מקצועית בכל סוגי מלאכות השיפוץ. אבל לא פחות מכך – רוני הוא איש של אנשים –  הוא נוח לבריות, חייכני, רגוע ונעים הליכות והלקוחות אומרים שפשוט אי אפשר לעשות איתו פרוייקט ולא להתאהב בו.

ר.ב שיפוצים חברת שיפוצים – דניאל בניסטי סמנכלית החברה

דניאל בניסטי סמנכ"לית שיווק

לאחר למעלה מעשור בניהול הרכש והתפעול בחברת מיכל נגרין הצטרפה דניאל לצוות ר.ב. שיפוצים ומאז היא מנהלת את תחום השיווק בעסק ומהווה שותפה פעילה להתווית המדיניות ברמה האסטרטגית והטקטית. דניאל, חברת ארגון BNI ובוגרת מסלול מנהל עסקים בהתמחות שיווק במכללה למנהל, אחראית על פיתוח הקשרים העסקיים של החברה ובנוסף, מיישמת את הנסיון והידע שהביא עימה, בהובלת תהליכי התייעלות תפעוליים. אהבתה הגדולה של דניאל לאנשים, שמחת החיים שלה והפרגון והחום הרב שהיא מפיצה סביבה, הם המאפשרים לה להעניק ללקוחות הרגשה של בית אוהב ותומך, כבר משיחת הטלפון הראשונה.    

ר.ב שיפוצים שיפוץ דירות – דודו קובי אחראי תפעול החברה

דודו קובי – מנהל עבודה

עם מעל 15 שנות נסיון בענף ומומחיות מיוחדת בתחום שיפוץ חללים מסחריים ועבודות גבס, דודו אחראי בפועל על כל הצוות המקצועי של ר.ב. שיפוצים, ועל הפיקוח היום יומי אחר התקדמות העבודה בכל אחד מהאתרים. בזכות כשרונו היצירתי, דודו מספק ללקוחות פתרונות עיצוביים ייחודיים והוא תמיד שמח לעשות עבורם מעל ומעבר ולסייע להם גם בבחירת החומרים. 

ר.ב שיפוצים שיפוץ דירה – רון אלבו אחראי לוגיסטי החברה
רון אלבו אחראי תפעול

רון, הנדסאי חשמל בהכשרתו ומומחה לקריאת תוכניות בניין, אחראי על התפקוד הטכני והתפעולי של החברה ועל כך שהעבודה תזרום בצורה חלקה בכל האתרים. במסגרת תפקידו רון מתאם מדי יום בין 5-10 הפרוייקטים המתנהלים בשטח במקביל – כלי עבודה, חומרים, הזמנת בעלי מקצוע, הדרכת הפועלים ופיקוח – רון תמיד נמצא שם, בדיוק ברגע הנכון ברוגע, בסבלנות ועם גישה שהכל אפשרי. 

ר.ב שיפוצים שיפוץ בית פרטי – רעות מעוז מזכירת החברה
רעות מעוז   מנהלת ה- Back Office

רעות היא המנוע שמאחורי מנגנון ה- Back Office של ר.ב. שיפוצים והיא מלווה את הלקוחות, לכל אורך הפרוייקט, וגם לאחריו, בנעימות, בהגינות, באכפתיות ובסדר מופתי. משלב הכנת הצעת המחיר, דרך מעקב ומתן מענה שוטף במשך השיפוץ וכלה במכתב סיום עבודה ובשמירת הקשר עם הלקוחות לאחר סיום העבודה – רעות מתקתקת את העבודה והלקוחות כבר יודעים, שהיא הכתובת לכל בקשה ושאלה, תמיד בחיוך ותוך ראיית טובת כל הצדדים. בנוסף לכך, כמנהלת חשבונות מוסמכת וחשבת שכר, רעות אחראית גם על הוצאת החשבוניות והעבודה מול רואה החשבון של החברה וכן על הטיפול במשכורות העובדים  וניהול החוזים וקשרי הספקים.