קבלן מפתח

קבלן מפתח - ר.ב שיפוציםכאשר רוצים לעשות שיפוץ בראש שקט, ולדעת כי יש גורם אחד האחראי על התהליך מתחילתו ועד סופו, מומלץ לפנות אל קבלן מפתח. ר.ב. שיפוצים מעניקה ללקוחותיה את הרוגע, השקט והשלווה שתהליך השיפוץ שלהם יעשה בידיים נאמנות, ומקצה לכל לקוח קבלן מפתח מקצועי ומיומן בכל סוגי עבודות השיפוצים.

קבלן מפתח העומד לרשות הלקוחות

כאשר לקוחות מתחילים עמנו פרויקט שיפוצים מכל סוג ובכל סדר גודל, הם יודעים כי הפרויקט ינוהל בצורה מדוקדקת, תוך שימת לב לכל הפרטים. אנו קבלן מפתח מורשה ומוסמך, המספק ללקוחות כתובת אחת אליה ניתן לפנות. אנו נחסוך לכם את הזמן בחיפוש אחר ספקים שונים לאורך התהליך, ונספק לכם בחברה אחת את כל הדרוש לביצוע השיפוץ.

תכנון, יישום, פיקוח ובקרה

קבלן מפתח יאפשר לכם להתחיל פרויקט ולדעת מה ייכלל במסגרתו, באיזה חומרים יעשה שימוש, מה תהיה עלות הפרויקט, ולא פחות חשוב – מתי הוא יסתיים.  אנו לקוחים אחריות על התהליך כולו, החל משלב תכנון פרויקט השיפוצים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח, ממשיך ברכישת כלל החומרים לצורך השיפוץ, יישום הפרויקט עם אנשי הצוות המומחים שלנו, עדכון הלקוח בכל שלב ושלב בתהליך, ועד לסיום הפרויקט וקבלת המפתח. כל שלבי התאום נעשים על ידינו, ולכם כלקוחות נותר רק לצפות ולהיכנס לנכס ששופץ עד לבלי הכר.

צוות ר.ב. שיפוצים

בניהולו של קבלן המפתח הראשי, אנו מעמידם לרשות הלקוחות את כל מערך אנשי הצוות שלנו, אשר מקפידים לנהל כל פרויקט בצורה יסודית, ותוך הקפדה על לוחות זמנים צפופים, כך שהלקוח יוכל לשוב במהירות לנכס ששופץ עבורו. לא תאמינו כמה נעים יכול להיות עבורכם שיפוץ בית, דירה, חנות ועסק.

ליווי גם אחרי שהפרויקט כבר הסתיים

כחברה אשר חרטה על דגלה את ערך השירות, לנו חשוב שלקוחותינו יהיו מרוצים בכל שלב ושלב, ואנו מספקים ללקוח חווית שירות מהמעלה הראשונה. אנו מקפידים לספק ללקוח את מלוא האינפורמציה לפני הפרויקט ובמהלכו, כך שיוכל להיות מעורב בתהליך.

השירות של חברת ר.ב שיפוצים לא מסתיים בתום השיפוץ, ואנו כאן עבור לקוחותינו בכל עת שנדרש לכך. התקשרו אלינו עוד היום בטלפון מספר: 054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר באתר.