קירות מעוצבים

קירות מעוצבים - ר.ב שיפוציםקירות הם בעלי השפעה רבה על האווירה בחלל. הם אלו המאפשרים לכל אחד לבטא את האמירה העיצובית הייחודית שלו, בין אם בית ובין אם בעסק. קירות מעוצבים בצורה מקצועית יכולים לשדרג את החלל, לרענן אותו, ולהפוך כל חלל סטנדרטי לייחודי. אנו בר.ב שיפוצים מאמינים כי אין גבול ליצירתיות שניתן לבטא באמצעות עיצוב קירות, ואנו מקפידים לאפשר לכל לקוח את הגשמת חלומו.

קירות מעוצבים – שפע של אלמנטים

עיצוב קירות אפשרי במגוון דרכים ובכל סדר גודל תקציבי. כיום יש טרנדים רבים וחידושים המאפשרים ליצור קירות מעוצבים במגוון סגנונות רחב. כל קיר ניתן לעצב באופן המותאם לאווירה הרצויה, לסגנון הנבחר, ליצירת מענה פונקציונאלי ואסתטי כאחד.

ר.ב שיפוצים – קירות מעוצבים מגבס

אחד החומרים המובילים בתחום עיצוב הקירות הוא הגבס. באמצעות גבס ניתן ליצור קירות מרהיבים ביופיים, בקלות, במהירות ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. קירות אלו עמידים, איכותיים, ומאפשרים יצירת נישות דקורטיביות, מזנונים מובנים, מסגרות לטלוויזיה או תמונות, ספריות כונניות, וכל מה שהדמיון רק יכול להעלות על הדעת. יתרון נוסף של קירות מעוצבים מגבס הוא האפשרות לצבוע אותם בכל צבע שרוצים, במגוון טכניקות דקורטיביות מיוחדות.

עיצוב קירות באמצעות חיפויים

טרנד מוביל נוסף בתחום קירות מעוצבים הוא שימוש בחיפויים מיוחדים דקורטיביים. חיפויים מאפשרים יצירת סגנונות שונים של עיצוב מרשים ביותר על הקיר בחללים שונים בבית, בחדר השינה, סלון, מטבח  וחדרי הרחצה. חיפויים מעניקים לחלל מראה יוקרתי ויוצרים סביבה עשירה בטקסטורות. ניתן ליצור חיפויי קיר ממגוון חומרים, אבן, זכוכית, שיש, גרניט פורצלן ובמגוון גדלי אריחים. ניתן לשלב בין גדלים שונים של אריחים ליצירת מראה פסיפס.

טפטים מעוצבים – ר.ב שיפוצים

טכניקה נוספת באמצעותה ניתן ליצור קירות בעיצוב מיוחד היא תוך שימוש  בטפטים. כיום קיימים טפטים במגוון עצום של סגנונות, צבעים ומרקמים, אשר הדבקתם בצורה מקצועית על הקיר יכולה לשדרג ולהבליט את נוכחות קירות בבית או בעסק. קלאסי, מודרני, כפרי, רטרו, יוקרתי, עתיק, כל סגנון שאתם אוהבים ומתחברים אליו יוכל לבוא לידי ביטוי באמצעות טפט מתאים.

חברת ר.ב שיפוצים יוצרים התאמה בין סגנון הטפט לסגנון הכולל בחלל ומעצבים קירות בדיוק וברמת גימור מרהיבה. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון מספר: 054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר באתר!