שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה - ר.ב שיפוציםחדר האמבטיה משמש לעיתים תכופות את כל דירי הבית. התאמתו לצרכים יכולה לשפר בצורה מאוד משמעותית את ההנאה מהשימוש בו. קיימות לא מעט פעולות אשר ניתן לבצע במסגרת שיפוץ חדר אמבטיה, כך שיהפוך לחלל נעים, פונקציונאלי ומרשים ביופיו. שיפוץ בחדר הרחצה יכול להיות שיפוץ כולל (קומפלט) או שיפוץ נקודתי. אנו בר.ב. שיפוצים נשמח להפוך את חדר הרחצה שלכם לחלל מותאם אישית עבורכם.

שיפוץ יסודי בחדר הרחצה

אם חדר האמבטיה שלכם זקוק לריענון רציני, החלפת תשתיות צנרת, ריצוף מחדר, שדרוג הכלים הסניטרים, טיוח וצביעת הקירות, נוכל לבצע עבורכם את הפרויקט באיכות ולאפשר לכם ליהנות מחדר אמבטיה חדש, הכולל את מירב החידושים בתחום. תוך זמן קצר יתאפשר לכם לשוב ולעשות שימוש בחדר הרחצה, בתום פרויקט שאנו ננהל עבורכם במקצועיות. לאחר גיבוש מטרות השיפוץ מולכם, ניצור וניישם תוכנית עבודה, אותה ניישם בזמן קצר במיוחד.

שיפוץ אמבטיה נקודתי

שיפוץ אמבטיה לא חייב לכלול את החלפת כלל האלמנטים בחדר. בעזרת החלפה ושדרוג של מספר אלמנטים בודד, ניתן גם כן ליצור אפקט מרשים. שיפוץ חדר אמבטיה שיביא ליצירת חלל אסתטי, מסודר, נקי וחדיש. במידה ותשתיות הצנרת תקינות, וחדר הרחצה אינו סובל מליקויים כגון רטיבות, פיצוצים בקיר או באריחים ניתן לבצע בו שיפוץ נקודתי.

יעוץ ללא התחייבות

אנו נשמח להגיע ולספק לכם יעוץ מקצועי ללא כל התחייבות מצדכם, ולהמליץ לכם על הדרך האפקטיביות ביותר לחידוש חדר הרחצה שלכם. במסגרת שיפוץ  נוכל להחליף או לתקן את הצנרת, לחדש את ארונות האמבטיה, את הכלים הסניטריים – כיורים, ברזים ואסלות, לתקן ולחדש את המרצפות, להתקין אמבטיה או מקלחון חדשים וכדומה.

שיפוץ אמבטיה מחיר

עלות שיפוץ חדר אמבטיה תלויה מאוד בסוג העבודה ובהיקפה. אנו מתחייבים לספק לכם הצעת מחיר מפורטת, הכוללת את רכיבי ושלבי השיפוץ. כך תוכלו לבחון לעומק את הנושא, ולקבל החלטה על גודל והיקף השיפוץ שתרצו לבצע. ר.ב שיפוצים מומחית בשיפוץ חדרי אמבטיה בכל היקף, ואנו בטוחים כי נוכל ליצור עבורכם חדר רחצה חדש ומרשים.

אם גם אתם מעוניינים לשדרג את חדר הרחצה בביתכם ולהשוות לו מראה יוקרתי, נקי ומסודר, ליהנות מחוויית הרחצה המושלמת התקשרו:054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר.