שיפוצניקים מומלצים

שיפוצניקים מומלצים - ר.ב שיפוציםמה הופך חברת שיפוצים להיות חברת שיפוצניקים מומלצים? ר.ב. שיפוצים גאים להיות חברה מומלצת לביצוע שיפוצים על ידי כל אחד ממאות הלקוחות עימם עבדנו לאורך השנים. אנו חברה המקפידה לבצע כל שיפוץ קטן או גדול בסטנדרטים של איכות בינלאומיים.

ר.ב שיפוצים – ייעוץ ללא התחייבות

במסגרת השירותים שאנו מעניקים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, אנו שמחים להעניק לכם את כל הידע והניסיון שלנו במפגש יעוץ ללא התחייבות. מפגש בו נשמח להראות לכם פרויקטים אשר בוצעו על ידינו בעבר, מאות פרויקטים שאנו גאים כי ביצענו בהצלחה מרבית. לקוחות רבים חוזרים ושבים אלינו מתוך ידיעה כי ר.ב. שיפוצים היא חברה מומלצת עם אחריות שלעולם לא נגמרת.

ניהול, יישום, פיקוח ובקרה – ר.ב שיפוצים

תחת חברה אחת, ר.ב שיפוצים, קיים מערך שלם של אנשי מקצוע מומחים ומקצועיים, אשר מפקח, מבקר, מתכנן, מבצע, ומיישם את הפרויקט לכל אורך הדרך. החל מבעלי החברה ועד אחרון העובדים. אנו דואגים כי כל תהליך שיפוץ שאנו מבצעים יכלול ביטוח של העובדים בפרויקט ושל המבנה, דבר אשר יבטיח שמירה על רכושכם. דרך התנהלות זו מאפשרת לנו להיות שיפוצניקים מומלצים בכל פעם מחדש.

מגוון התמחויות רחב – שיפוצים

בכל עבודת שיפוץ חשוב לפנות לגורם המקצועי ביותר שיש, על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, ושהלקוח ירגיש בלב שלם כי קיבל את מלוא התמורה לכספו. בהיותנו שיפוצניקים מומלצים, נוכל לספק מעטפת שלמה של שירותי שיפוץ בכל התמחות נדרשת. שיפוץ בית ישן, שיפוץ דירה קומפלט, שיפוץ חדר אמבטיה, מטבח, התקנת קירות גבס, נישות גבס דקורטיביות, צביעת קירות, שיפוץ חנות, משרד, וכל תהליך שיפוץ שנידרש בו.

תמיד לרשות הלקוחות – שיפוצניקים מומלצים ר.ב שיפוצים

לקוחותינו אשר הגדירו אותנו כשיפוצניקים מומלצים כבר יודעים. אנו מלווים את הפרויקט באדיקות ובמסירות מתחילתו ולא מסיימים את הליווי אפילו כשהשיפוץ כבר תם ונשלם. הלקוחות שלנו תמיד מוזמנים לפנות אלינו בכל בקשה, שאלה וייעוץ, ואנו מספקים להם שירות אדיב לכל אורך הדרך.

בתום כל פרויקט חשוב לנו שקבל את חוות דעתכם על השיפוץ, על מנת שנוכל להמשיך במשימתנו לשיפור מתמיד. התקשרו אלינו עוד היום בטלפון מספר: 054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר באתר.