תקרה אקוסטית מחיר

תקרה אקוסטית מחיר - ר.ב שיפוציםבמקומות בהם יש תנועה ערה של אנשים, בין אם מדובר במקומות המשמשים לצרכים פרטיים ובין אם במשרדים או במבנים ציבוריים, תקרה אקוסטית מהווה פתרון יעיל ביותר. בלימת הרעשים בחלל מושפעת מכמה גורמים, בינם אופן חלוקת החלל, סוג חיפוי הרצפה, ריהוט ומיקומו וכמובן התקרה. תקרה אקוסטית מחיר מושפע מסוג החומר ממנו עשויה התקרה, מאיכות התקנתה ומגודל שטח התקרה.

תקרה אקוסטית – שימושים עיקריים

תקרות אקוסטיות משמשות ברמה הפונקציונאלית לצורך ספיגה של רעשים וחסימת הרעש מלהתפשט בחלל. כמו כן ניתן לעשות שימוש בתקרות אלו לצורך הסוואה של צנרות, מערכות מיזוג וחשמל. לצד השימושים הפונקציונליים בוחרים לקוחות רבים ליצור תקרות אקוסטיות מעוצבות, אשר הופכות את החלל לייחודי.

סוגים של תקרות אקוסטיות

כאמור, גורם עיקרי המשפיע על תקרה אקוסטית מחיר הוא סוג התקרה. כיום ניתן להתקין תקרות אקוסטיות ממגוון חומרים: תקרות מינרליות, תקרות מתכת, תקרות עץ, תקרות גבס, תקרות צמר סלעים, תקרות צמר זכוכית, ותקרות PVC. לכל חומר מחיר שונה, ויתרונות לצד חסרונות. לפני בחירת החומר מומלץ להגדיר את הצרכים והשימושים, לצורך בחירה אופטימאלית.

טווחי מחירים של תקרות אקוסטיות

תקרה אקוסטית מינרלית, העשויה מחומרים טבעיים (צמר זכוכית, צמר סלעים, נייר ממוחזר, עמילן) יכולה לנוע בטווח מחירים של 4$ ועד 20$ למ"ר. תקרה עשויה מתכת ניתן לרכוש בטווח מחירים של 14$ ועד 25$ למ"ר. תקרות גבס נמכרות בטווח מחירים של 14$ ל- 25$ למ"ר. תקרות אקוסטיות עשויות עץ נמכרות בטווח מחירים של 25$ ועד 150$ למ"ר. על מנת שתוכלו לדעת כמה צפוי לעלות פרויקט התקנה של תקרה אקוסטית, פנו לקבלת הצעת מחיר.

תקרה אקוסטית – מה חשוב לבדוק

מלבד פרמטר תקרה אקוסטית מחיר, אשר ודאי משפיע על הבחירה, חשוב לתת דגש על כמה נושאים עיקריים: מה רמת עמידות החומר, האם החומר עומד בתקני הבטיחות הנדרשים, רמת העמידות בלחות, ונוחות תפעול שוטף ותחזוקה. אנו בר.ב שיפוצים מומחים בהתאמת תקרה אקוסטית לצרכים ובהתקנה מקצועית ואיכותית. תקרה שתשמש אתכם גם לצרכים פונקציונליים וגם לצרכי עיצוב, באיכות עליונה.

לפרטים ולמידע אודות מחירי תיקרה אקוסטית צרו עמנו קשר בטלפון מספר: 054-4462102 או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר באתר.