תקרה אקוסטית

תקרה אקוסטית – ר.ב שיפוציםתקרות אקוסטיות משמשות לקוחות פרטיים ועסקיים לצרכים מגוונים. לתקרה אקוסטית תכונות המאפשרות בידוד מרעשים במקומות הומי אדם, בידוד תרמי ועיצוב חדשני בהתאם לכל חזון. תקרה זו מהווה פתרון לחללים משותפים ונותנת מענה גם לצרכים פרקטיים וגם לצורך עיצוב. ר.ב. שיפוצים מספקים ללקוחות מכל הסוגים אלטרנטיבות שונות בתחום האקוסטיקה להתאמה מיטבית לצרכים.

תקרה אקוסטית – פתרונות אקוסטיים

אנו בר.ב שיפוצים מייעצים, מתכננים ומתקינים פתרונות אקוסטיים לתקרה, בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח. צוות היועצים שלנו יאבחן במשותף אתכם את מטרות התקרה, וידאג לתכנן עבורכם את הפתרון הטוב ביותר. אנו מספקים תקרות אקוסטיות מסוגים שונים, העומדות בכל תקני הבטיחות והאיכות הנדרשים, ועושים זאת תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים במיוחד.

סוגים של תקרות אקוסטית

כאמור תקרה אקוסטית יכולה לספק ללקוח מטרות שונות, ולכן חשוב להתאים את סוג החומר ממנו עשויה התקרה לצורך הספציפי של כל לקוח. תחת מעטפת פתרונות אקוסטיים שאנו מעניקים ללקוחתנו קיימות תקרות אקוסטיות מחומרים טבעיים – צמר זכוכית או צמר סלעים, הנקראות גם תקרות מינרליות. סוגים נוספים של תקרות אקוסטיות שאנו מתקינים עבור לקוחות הן תקרות פח מחוררות ותקרות גבס מחוררות. תקרות אשר מספקות מענה לרעשים ומייצרות תנאים אקוסטיים משופרים. כמו כן ניתן בעזרתן ליצור עיצוב ייחודי ומותאם אישית.

ר.ב שיפוצים, שפע של יתרונות לכל סוגי הלקוחות

התקנה של תקרה אקוסטית היא המענה המושלם לעסקים רבים, הזקוקים ליצירת אקוסטיקה ובידוד משופרים. אקוסטיקה טובה יותר משמעה פעמים רבות יכולת התנהלות טובה, יעילה ואפקטיבית יותר של השוהים במקום. לצד יתרונות אלו, תקרות אקוסטיות מאפשרות הסוואה מעוצבת ודקורטיבית של צינורות, חוטים, מערכות מיזוג, ספרינקלרים לצורך כיבוי אש, בדרך שתאפשר להם תפקוד בצורה תקינה. תקרות אלו קלות מאוד לתחזוקה שוטפת, נושא המוסיף יתרון נוסף על כל היתרונות שהוזכרו.

עיצוב באמצעות תקרה אקוסטית

תקרות אקוסטיות מאפשרות עיצוב חללים בצורה מרשימה וייחודית. אנו בר.ב. שיפוצים מומחים ומנוסים בעיצוב באמצעות תקרות אקוסטיות, ונוכל ליצור עבורכם תקרה מעוצבת בטכניקות מתקדמות. בכל צורה, גוון וצבע שתבחרו, נתקין תקרה שתהיה יצירת אומנות מרהיבה.

התקשרו עוד היום לחברת ר.ב שיפוצים בטלפון מספר:054-4462102  או שלחו לנו מייל דרך דף צור קשר ואנו נגיע אליכם למתן ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר – ללא עלות!